Różny biznes, różne rozwiązania, szerokie kompetencje.

Jedyny taki partner w Polsce

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Dzięki gwarancjom Skarbu Państwa oferujemy unikalne rozwiązania ubezpieczeniowe na polskim rynku. Stoi za nami 30 lat doświadczenia i wiedza, którą gotowi jesteśmy wesprzeć i Twoją firmę.

Więcej o KUKE
Unikalne zalety współpracy z KUKE
  1. Stabilność
    Klienci cenią naszą lojalność. Stawiamy na długofalowe relacje i nie zostawiamy klientów w potrzebie. Z KUKE spokojnie przejdziesz rynkowe zawirowania.
  2. Elastyczność
    Nasze usługi dostosowujemy indywidulanie do potrzeb klienta. Tam gdzie nie ma gotowych rozwiązań, znajdujemy nowe.
  3. Wiedza
    Pomysłowość i rzetelna wiedza to podstawy naszych rozwiązań. Specjaliści z KUKE pomogą dobrać narzędzia zapewniające bezpieczeństwo i rozwój.

Gwarancja bezpieczeństwa i szansa na rozwój

Bezpieczny rozwój biznesu

W ciągu 30 lat tysiące polskich przedsiębiorstw – od niewielkich firm rodzinnych, przez spółki średniej wielkości, aż po największe koncerny, w tym zagraniczne – skorzystało w KUKE z rozwiązań umożliwiających bezpieczny rozwój ich biznesu w kraju i na świecie. Biznes może liczyć na parasol ochronny KUKE niezależnie od koniunktury – boom gospodarczy, recesja, pandemia, katastrofy naturalne czy zawirowania polityczne i społeczne to sytuacje, w których rozwiązania KUKE skutecznie się sprawdzają.

Poprawa płynności finansowej
Bezpieczne kredytowanie odbiorców
Więcej środków na rozwój
Monitoring ryzyka i gruntowna analiza kontrahentów
Ekspansja na zagraniczne rynki

Sukces biznesu często zależy od ambicji i umiejętności odnalezienia się na zagranicznych rynkach. Świat się otworzył, przyspieszył i stworzył nieznane wcześniej możliwości inwestycji i sprzedaży. Potwierdzają to również nasze doświadczenia – ubezpieczamy transakcje handlowe rodzimych przedsiębiorstw w blisko 120 krajach.

Nasi klienci dobrze wiedzą, że wyjście ze strefy komfortu, jakim jest lokalny rynek, to szansa na długofalowy rozwój. My pomożemy Ci zrobić to bezpiecznie.
Dlaczego KUKE?
Prosta usługa

Podobnie jak Ty działamy szybko i sprawnie. Nasze usługi nie wymagają angażowania Twoich zasobów i czasu. Większość czynności związanych z ubezpieczeniem, gwarancjami lub faktoringiem zrobisz online.

Wsparcie i współpraca

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Zapewniamy stały monitoring Twoich kontrahentów i pomoc w odzyskiwaniu utraconych pieniędzy.

Spokój

KUKE zdejmuje ryzyko działalności handlowej z Twojej firmy i umożliwi jej bezpieczny rozwój. Zapewnimy Ci spokojny sen i pomożemy zrealizować plany biznesowe zarówno w Polsce jak i za granicą.

Oferowane rozwiązania

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet rozwiązań wspierający ekspansję zagraniczną Twojej firmy.

Jeżeli nie znajdujesz rozwiązań dla siebie sprawdź usługi dla małych firm.

Co nowego w KUKE?

W ciągu 30 lat tysiące polskich przedsiębiorstw* skorzystało w KUKE z rozwiązań umożliwiających bezpieczny rozwój ich biznesu w kraju i na świecie.
*od niewielkich firm rodzinnych, przez spółki średniej wielkości, aż po największe koncerny, w tym zagraniczne