My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich finansów, a Ty spokojnie rozwijaj swój biznes.

Ile to kosztuje?

Myślisz, że nasze usługi są drogie? W prosty sposób możesz się przekonać jak kształtują się ceny oferowanych przez KUKE rozwiązań.

Nasi doradcy przygotują indywidualną propozycję dla Ciebie.

Wyceń rozwiązania
Jakie problemy rozwiązujemy?
  • Kontrahent nie zapłacił za wysłany towar lub wykonaną usługę.
  • Chcę rozwijać eksport, ale obawiam się nierzetelnych kontrahentów.
  • Mam problemy z płynnością finansową i potrzebuję szybkiego dostępu do gotówki.
  • Startuję w przetargu i nie chcę zamrażać gotówki na zabezpieczenia wymagane przez inwestora.
Na czym to polega?

Z KUKE nie musisz martwić się o niezapłacone faktury lub brak wolnej gotówki. Tworzymy rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojego biznesu i rozwijamy się razem z Tobą – w kraju i na świecie. Łączymy ubezpieczenia należności, faktoring i gwarancje ubezpieczeniowe zapewniając stabilność, bezpieczeństwo i środki na rozwój Twojej firmy.

Ochrona Twojej firmy
KUKE oferuje pełen zestaw rozwiązań do zabezpieczenia finansów firmy
Stabilność finansowa jest podstawą rozwoju

Możliwość przewidywania przepływów pieniężnych jest kluczowa dla firm. Szczególnie narażone na konsekwencje zatorów płatniczych są mniejsze przedsiębiorstwa. Nawet jedna niezapłacona faktura może zachwiać płynnością finansową małej spółki. Kontrahenci płacący po terminie są już problemem dla 7 na 10 firm w naszym kraju.* Jest to szczególnie ważne w działalności międzynarodowej. Mniejszym eksporterom trudniej jest też poruszać się w gąszczu obcych przepisów prawnych i windykować niezapłacone należności.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu ryzykiem handlowym, w KUKE zaoferujemy Ci pełen wachlarz rozwiązań kompleksowo zabezpieczających Twój biznes w kraju oraz za granicą. Ubezpieczenie należności zapewni Twojej firmie bezpieczeństwo obrotu. Dzięki faktoringowi przyspieszysz spływ środków na rachunek firmowy i poprawisz swoją płynność finansową. Jeżeli uczestniczysz w przetargach, nasze gwarancje będą stanowiły mocne gwarancje wymagane przez inwestora.

*Intrum, European Payment Report 2020

Kompleksowa usługa
Dlaczego KUKE?
Prosta usługa

Podobnie jak Ty działamy szybko i sprawnie. Nasze usługi nie wymagają angażowania Twoich zasobów i czasu. Większość czynności związanych z ubezpieczeniem, gwarancjami lub faktoringiem zrobisz online.

Wsparcie i współpraca

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Zapewniamy stały monitoring Twoich kontrahentów i pomoc w odzyskiwaniu utraconych pieniędzy.

Spokój

KUKE zdejmuje ryzyko działalności handlowej z Twojej firmy i umożliwi jej bezpieczny rozwój. Zapewnimy Ci spokojny sen i pomożemy zrealizować plany biznesowe zarówno w Polsce jak i za granicą.

Oferowane rozwiązania

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet rozwiązań wspierający ekspansję zagraniczną Twojej firmy.

Jeżeli nie znajdujesz rozwiązań dla siebie sprawdź usługi dla dużych firm.

Co nowego w KUKE?

W ciągu 30 lat tysiące polskich przedsiębiorstw* skorzystało w KUKE z rozwiązań umożliwiających bezpieczny rozwój ich biznesu w kraju i na świecie.
*od niewielkich firm rodzinnych, przez spółki średniej wielkości, aż po największe koncerny, w tym zagraniczne