Let's get global with KUKE

Let's get global with KUKE to program, w ramach którego współpracujemy z uczelniami w Polsce w celu szerzenia świadomości i edukacji w zakresie szeroko pojętego trade finance.

Definicja: Trade finance, czyli finansowanie handlu to szereg instrumentów ułatwiających firmom handel krajowy i międzynarodowy. Obejmuje instrumenty zmniejszające ryzyko prowadzenia międzynarodowego biznesu takie jak kredyt kupiecki, gwarancje, ubezpieczenia od niewypłacalności kontrahenta, zerwania kontraktu i wiele innych mechanizmów.

Misja programu

(do uzupełnienia)

Do kogo skierowany jest program?
  1. Do studentów kierunków związanych z tematyką finansową, takich jak: finanse, metody ilościowe, zarządzanie, prawo, handel międzynarodowy
  2. Do uczelni wyższych w Polsce zainteresowanych rozbudową oferty edukacyjnej o dodatkowe szkolenia dla aktywnych studentów

Nasze projekty

Certyfikacja KUKE
intensywne, dwudniowe szkolenia z zakresu szeroko pojętego trade finance. Zakończone przyznaniem prestiżowego certyfikatu sygnowanego przez jedyną agencją w Polsce wchodzącą w skład Unii Berneńskiej zrzeszającej agencje eksportowe (ECA – Export Credit Agencies).
Dowiedz się więcej
Współpraca akademicka
nawiązujemy współpracę z uczelniami oraz wykładowcami z całej Polski, w ramach której organizujemy wydarzenia edukacyjne.
Dowiedz się więcej
Projekt "Ambasador KUKE"
skierowany do ambitnych i aktywnych studentów, którzy promowaliby KUKE na swoich uczelniach. W ramach projektu oferujemy wsparcie i liczne korzyści dla Amabasadorów.
Dowiedz się więcej
Konkursy i programy motywacyjne
skierowane do studentów, zainteresowanych tematyką trade finance i wiążących swojąz nią swoją karierę.
Sprawdź aktualne

Kontakt:

akademia.kuke@kuke.com.pl

Oferowane rozwiązania

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami!
Nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet rozwiązań wspierający ekspansję zagraniczną Twojej firmy.

Co nowego w KUKE?

W ciągu 30 lat tysiące polskich przedsiębiorstw* skorzystało w KUKE z rozwiązań umożliwiających bezpieczny rozwój ich biznesu w kraju i na świecie.
*od niewielkich firm rodzinnych, przez spółki średniej wielkości, aż po największe koncerny, w tym zagraniczne